[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Contacte auxiliare CES-BCF 10 004646574
| Cod ETI | 004646574 |
| Descriere | CES-BCF 10 |
| Denumire clasă | Contacte auxiliare |
| Accesorii funcționale | Blocuri auxiliare de contacte montate frontal |
| Utilizare cu | CES 6-CES 45 |
| Greutatea produsului | 0.002 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 9 mm |
| logis_net_height | 40 mm |
| logis_net_depth | 32 mm |
| Cantitate | 300 |
| Greutate | 16 kg |
| Cantitate. transport | 20700 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.002 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 9 mm |
| Logistic_logis_net_height | 40 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 32 mm |
004646574
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.002 kg
- Accesorii funcționale
- Blocuri auxiliare de contacte montate frontal
- Utilizare cu
- CES 6-CES 45
- Logistic_logis_net_depth
- 32 mm
- Logistic_logis_net_height
- 40 mm
- Logistic_logis_net_width
- 9 mm
- logis_net_depth
- 32 mm
- logis_net_height
- 40 mm
- logis_net_width
- 9 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Cantitate. transport
- 20700
- Greutatea produsului
- 0.002 kg
- Descriere
- CES-BCF 10
- Cod ETI
- 004646574
- Weight
- 16 Kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Contacte auxiliare
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 300
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
183,62 lei















