15,92 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Contacte auxiliare CES-BCSU 11 004646576
| Cod ETI | 004646576 |
| Descriere | CES-BCSU 11 |
| Denumire clasă | Contacte auxiliare |
| Accesorii funcționale | Blocuri auxiliare de contacte montate lateral |
| Utilizare cu | CES 40-CES 105 |
| Greutatea produsului | 0.026 kg |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 9 mm |
| logis_net_height | 40 mm |
| logis_net_depth | 32 mm |
| Cantitate | 72 |
| Greutate | 16 kg |
| Cantitate. transport | 4968 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.026 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 9 mm |
| Logistic_logis_net_height | 40 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 32 mm |
004646576
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.026 kg
- Accesorii funcționale
- Blocuri auxiliare de contacte montate lateral
- Utilizare cu
- CES 40-CES 105
- Logistic_logis_net_depth
- 32 mm
- Logistic_logis_net_height
- 40 mm
- Logistic_logis_net_width
- 9 mm
- logis_net_depth
- 32 mm
- logis_net_height
- 40 mm
- logis_net_width
- 9 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Cantitate. transport
- 4968
- Greutatea produsului
- 0.026 kg
- Descriere
- CES-BCSU 11
- Cod ETI
- 004646576
- Weight
- 16 Kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Denumire clasă
- Contacte auxiliare
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 72
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
247,87 lei
19,75 lei
791,21 lei















