100,74 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
117,91 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002461101
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
39.56 Lei x 4 rate |
contacte auxiliare rh 11 002461101
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.3 kg |
| Cantitate | 3 |
| Denumire clasă | Contacte auxiliare |
| Tarif vamal | 85365080 |
| Cod ETI | 002461101 |
| Descriere | RH 11 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 9 mm |
| logis_net_height | 88 mm |
| logis_net_depth | 65 mm |
| Logistic_logis_net_width | 9 mm |
| Logistic_logis_net_height | 88 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 65 mm |
| Utilizare cu | Contactor modular |
| Număr de contacte NC | 1 |
| Accesorii funcționale | Blocuri auxiliare pentru contactoare R25, R40, R63 AC |
002461101
18 Produse
Fisa tehnica
- logis_net_width
- 9 mm
- Accesorii funcționale
- Blocuri auxiliare pentru contactoare R25, R40, R63 AC
- Număr de contacte NC
- 1
- Utilizare cu
- Contactor modular
- Logistic_logis_net_depth
- 65 mm
- Logistic_logis_net_height
- 88 mm
- Logistic_logis_net_width
- 9 mm
- logis_net_depth
- 65 mm
- logis_net_height
- 88 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Descriere
- RH 11
- Cod ETI
- 002461101
- Weight
- 0.3 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Denumire clasă
- Contacte auxiliare
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 3
Referinte specifice
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:
8 alte produse in aceeasi categorie:
38,59 lei
111,67 lei
267,69 lei
225,23 lei
37,01 lei
67,97 lei

















