[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
77,33 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004641383
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Contactor auxiliar CAE04.40-230V-50/60Hz 004641383
| Cod ETI | 004641383 |
| Descriere | CAE04.40-230V-50/60Hz |
| Denumire clasă | Contactor auxiliar |
| I (AC15 230V) (A) | 6 |
| Tensiunea nominala (V AC) | 230 |
| Tensiunea de control Uc (V AC) | 230V |
| Frecvență nominală (Hz) | 50/60HZ |
| Număr de contacte auxiliare NO | 4 |
| Funcție | Contacte auxiliare |
| Tarif vamal | 85364900 |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.13 kg |
| Cantitate. transport | 6667 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
004641383
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004641383
- Descriere
- CAE04.40-230V-50/60Hz
- Cantitate. transport
- 6667
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Număr de contacte auxiliare NO
- 4
- Tensiunea nominala (V AC)
- 230
- Tensiunea de control Uc (V AC)
- 230V
- I (AC15 230V) (A)
- 6
- Weight
- 0.13 kg
- Denumire clasă
- Contactor auxiliar
- Funcție
- Contacte auxiliare
- Tarif vamal
- 85364900
- Culoare carcasa
- alb
- Frecventa nominala (Hz)
- 50/60HZ
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
46,45 lei
3.794,60 lei
127,86 lei
3.699,35 lei














