[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
250,92 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004645130
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
72.88 Lei x 4 rate |
contactor capacitiv cem25cn.10-230v-50hz 004645130
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.43 kg |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Contactor capacitiv |
| AC Tensiunea bobinei Uc (V) | 230 |
| Tarif vamal | 85364900 |
| Cod ETI | 004645130 |
| Descriere | CEM25CN.10-230V-50Hz |
| Cantitate. transport | 1865 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 45 mm |
| logis_net_height | 113 mm |
| logis_net_depth | 129 mm |
| Logistic_logis_net_width | 45 mm |
| Logistic_logis_net_height | 113 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 129 mm |
| Număr de contacte auxiliare NO | 1 |
| Puterea operativă nominală (kVar) | 20 |
004645130
159 Produse
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Puterea operativă nominală (kVar)
- 20
- Număr de contacte auxiliare NO
- 1
- Logistic_logis_net_depth
- 129 mm
- Logistic_logis_net_height
- 113 mm
- Logistic_logis_net_width
- 45 mm
- logis_net_depth
- 129 mm
- logis_net_height
- 113 mm
- logis_net_width
- 45 mm
- Cantitate. transport
- 1865
- Descriere
- CEM25CN.10-230V-50Hz
- Cod ETI
- 004645130
- Weight
- 0.43 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- AC Tensiunea bobinei Uc (V)
- 230
- Denumire clasă
- Contactor capacitiv
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
163,48 lei
3.605,58 lei
1.145,42 lei
406,02 lei
10,66 lei













