[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Corp de Iluminat LED IP65
118,80 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
EL0061165
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
39.78 Lei x 4 rate |
| Culoare carcasa | Alb |
| Dimensiuni (mm) | 59x69x611mm |
| Factor de protectie (IP) | IP66 |
| Flux luminos (lm) | 1800lm |
| Frecventa nominala (Hz) | 50-60 |
| Indicele de redare a culorii (CRI) | 80 |
| Material | Policarbonat |
| Material reflector | Policarbonat |
| Temperatura de culoare (K) | 4000K |
| Temperatura mediului ambiant (grade C) | -20.....+45 °C |
| Tensiune nominala (V) | 220-240V |
EL0061165
Fisa tehnica
- Height
- 59 mm
- Dimensiuni (mm)
- 59x69x611mm
- Factor de protectie (IP)
- IP66
- Flux luminos (lm)
- 1800lm
- Temperatura de culoare (K)
- 4000K
- Culoare carcasa
- alb
- Frecventa nominala (Hz)
- 50-60
- Indicele de redare a culorii (CRI)
- 80
- Tensiune nominala (V)
- 220-240V
- Temperatura mediului ambiant (grade C)
- -20.....+45 °C
- Material reflector
- policarbonat
- Lungime
- 611 mm
- Width
- 69 mm
- Material
- policarbonat
Referinte specifice
Nou
8 alte produse in aceeasi categorie:
34,96 lei
63,86 lei
26,46 lei











