1.938,69 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
66,40 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921268
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
cu sina iz10/l1nl2nl3n/12 002921268
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 2.33 kg |
| tip | Tip furcă |
| Cantitate | 10 |
| Denumire clasă | Cu șină |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85369095 |
| Cod ETI | 002921268 |
| Descriere | IZ10/L1NL2NL3N/12 |
| Tensiunea nominală(V) | 500 |
| Greutatea produsului | 0.228 kg |
| Cantitate. transport | 3070 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.228 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369095 |
| Utilizare cu | ETIMAT 1P+N |
| Tip accesorii | Sina Cu |
| Număr de faze | 4 |
002921268
58 Produse
Fisa tehnica
- Descriere
- IZ10/L1NL2NL3N/12
- Număr de faze
- 4
- Tip accesorii
- Sina Cu
- Utilizare cu
- ETIMAT 1P+N
- Logistic_Tarif vamal
- 85369095
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.228 kg
- Cantitate. transport
- 3070
- Greutatea produsului
- 0.228 kg
- Tensiunea nominală(V)
- 500 V
- Cod ETI
- 002921268
- Weight
- 2.33 kg
- Tarif vamal
- 85369095
- Funcție
- Section rails
- Denumire clasă
- Cu șină
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- tip
- Tip furcă
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
49,60 lei
3.142,72 lei
713,82 lei
596,24 lei
220,62 lei













