40,16 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
247,87 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921279
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
72.12 Lei x 4 rate |
cu sina iz10/l1nl2nl3n/54 002921279
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 5.41 kg |
| tip | Tip furcă |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Cantitate | 10 |
| Denumire clasă | Cu șină |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85369095 |
| Cod ETI | 002921279 |
| Descriere | IZ10/L1NL2NL3N/54 |
| Tensiunea nominală(V) | 500 |
| Secțiune transversală nominală | 10 |
| Greutatea produsului | 0.563 kg |
| Cantitate. transport | 1470 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.563 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369095 |
| Utilizare cu | KZS-2M, ETIMAT 1P+N |
| Tip accesorii | Sina Cu |
| Lungimea in module | 54 |
| Număr de faze | 4 |
002921279
73 Produse
Fisa tehnica
- Tensiunea nominală(V)
- 500 V
- Număr de faze
- 4
- Lungimea in module
- 54
- Tip accesorii
- Sina Cu
- Utilizare cu
- KZS-2M, ETIMAT 1P+N
- Logistic_Tarif vamal
- 85369095
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.563 kg
- Cantitate. transport
- 1470
- Greutatea produsului
- 0.563 kg
- Secțiune transversală nominală
- 10
- Descriere
- IZ10/L1NL2NL3N/54
- Cod ETI
- 002921279
- Weight
- 5.41 kg
- Tarif vamal
- 85369095
- Funcție
- Section rails
- Denumire clasă
- Cu șină
- Curent nominal (A)
- 63 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- tip
- Tip furcă
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
1.544,29 lei
124,76 lei
30,72 lei













