[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
cutie depozitare - 38,5 x 24 x 16,5 cm - gri
22,86 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 3 zile
Se expediaza in 3 zile
24-BW2077
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Descoperiti solutiile noastre practice si elegante de depozitare! Aceasta cutie de depozitare este alegerea perfecta pentru a mentine ordinea si organizarea în casa ta. Structura usoara, dar durabila a cutiei de depozitare asigura ca va fi fiabila pe termen lung pentru organizare. Stratul exterior este realizat din tesatura de calitate, care nu numai ca ofera un aspect estetic, dar este si rezistent si usor de curatat. Rigiditatea structurii interne este asigurata de o foaie solida de carton multistratificata. Datorita dimensiunii convenabile a cutiei de depozitare, se potriveste cu usurinta pe rafturi, dulapuri sau chiar sub pat. Acest lucru va permite sa utilizati la maximum spatiul disponibil, pastrând în acelasi timp obiectele importante organizate si usor accesibile. O cutie de depozitare din tesatura poate fi alegerea perfecta pentru depozitarea îngrijita a hainelor, pantofilor, jucariilor, cartilor sau a oricarui alt articol. Atunci cand nu este folosita, depozitarea intr-un spatiu restrans este asigurata de fermoarul situat in partea de jos, care se poate inchide la utilizare.
- Cutie mare de depozitare
- Organizator practic
- Perete lateral rigid
- Cu maner
- Husa eleganta din material gri
- Pliabil
| Marimea: | 38,5 x 24 x 16,5 cm |
| Material: | Material netesut + carton |
| Culoare: | gri |
| Lavabil: | Nu |
| Calcat: | Nu |
| Capacitate de stocare: | 15,2 litri |
| Capacitate de incarcare: | max. 5 kg |
| Greutate: | ~300 g |




