[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
disc diamantat segmentat 230x25.4x7mm
40,50 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
DZ-C279
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Disc diamantat, segmentat, 230x25.4x7mm, Detoolz DZ-C279
| Brand | Detoolz |
| Dantura | Segmentata |
| Diametru exterior | 230 mm |
| Diametru interior | 25.4 mm |
| Dimensiuni | 32x27.5x12 cm |
| Greutate bruta | 15 kg |
| Greutate neta | 14 kg |
| Grosime | 1.8 mm |
| Inaltime segment (mm) | 7 mm |
| Material | Mn 65 |
| Numar bucati/bax | 25 buc |
| Tip produs | Disc diamantat |
| Unealta compatibila | Polizor unghiular |
| Utilizare | Taiere/debitare |
Manual de utilizare : Disc diamantat segmentat DZ-C278_DZ-C279.pdf
DZ-C279
Fisa tehnica
- Numar bucati/bax
- 25 buc
- Grosime
- 1.8 mm
- Unealta compatibila
- Polizor unghiular
- Diametru interior
- 25.4 mm
- Dantura
- Segmentata
- Inaltime segment (mm)
- 7 mm
- Material
- Mn 65
- Greutate netă
- 14 kg
- Dimensiuni
- 32x27.5x12 cm
- Utilizare
- Taiere/debitare
- Tip Produs
- Disc diamantat
- brand
- Detoolz
- greutate bruta
- 15 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
12,14 lei
29,33 lei34,51 lei
190,88 lei
















