[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
Best in offer
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
disc diamantat universal 115x1,4x8x22,23 baumesser
56,98 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
GF-2166
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Disc diamantat, Universal, 115x1,4x8x22,23, Baumesser GF-2166
| Brand | Baumesser |
| Diametru exterior | 115 mm |
| Diametru interior | 22.23 mm |
| Grosime strat | 1,4 mm |
| Inaltimea stratului | 8 mm |
| Tip produs | Disc diamantat |
| Tip taiere | Uscata |
| Unealta compatibila | Polizor unghiular |
GF-2166
Fisa tehnica
- Unealta compatibila
- Polizor unghiular
- Tip taiere
- Uscata
- Diametru interior
- 22.23 mm
- Grosime strat
- 1,4 mm
- Inaltimea stratului
- 8 mm
- Tip Produs
- Disc diamantat
- brand
- Baumesser
Referinte specifice

