12,20 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
234,45 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004671148
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
68.76 Lei x 4 rate |
disconector independent da2 125-1000af ac380-450v 004671148
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.045 kg |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Disconector independent |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004671148 |
| Descriere | DA2 125-1000AF AC380-450V |
| Cantitate. transport | 36000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | EB2 125-1000 |
| Accesorii funcționale | Declanșator de la distanță DA2 AC 380-450V |
004671148
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004671148
- Descriere
- DA2 125-1000AF AC380-450V
- Cantitate. transport
- 36000
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- EB2 125-1000
- Accesorii funcționale
- Declanșator de la distanță DA2 AC 380-450V
- Weight
- 0.045 kg
- Denumire clasă
- Disconector independent
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
37,01 lei
44,88 lei
183,62 lei
27,58 lei















