[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
234,45 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004671151
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
68.76 Lei x 4 rate |
disconector independent da2 125-1000af dc110-120v 004671151
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.045 kg |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Disconector independent |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004671151 |
| Descriere | DA2 125-1000AF DC110-120V |
| Cantitate. transport | 36000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | EB2 125-1000 |
| Accesorii funcționale | Declanșator de la distanță DA2 DC 110-120V |
004671151
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004671151
- Descriere
- DA2 125-1000AF DC110-120V
- Cantitate. transport
- 36000
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- EB2 125-1000
- Accesorii funcționale
- Declanșator de la distanță DA2 DC 110-120V
- Weight
- 0.045 kg
- Denumire clasă
- Disconector independent
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
177,42 lei
144,90 lei
63,28 lei















