211,40 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
disconector independent nbs-da 1600af ac380/400v 004673218
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.734 kg |
| Cantitate | 30 |
| Inaltime (mm) | 95 mm |
| Denumire clasă | Disconector independent |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004673218 |
| Descriere | NBS-DA 1600AF AC380/400V |
| Cantitate. transport | 3000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | NBS 1600AF |
| Adâncime (mm) | 152 mm |
| qty | 5 pcs |
| volume | 1.444 dm3 |
| Accesorii funcționale | Shunt trip DA AC 380/400V |
004673218
1 Obiect
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004673218
- Descriere
- NBS-DA 1600AF AC380/400V
- Cantitate. transport
- 3000
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- NBS 1600AF
- Adâncime (mm)
- 152 mm
- qty
- 5 pcs
- volume
- 1.444 dm3
- Accesorii funcționale
- Shunt trip DA AC 380/400V
- Weight
- 0.734 kg
- Denumire clasă
- Disconector independent
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 30
- Inaltime (mm)
- 95 mm
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
138,70 lei
398,51 lei
168,13 lei














