[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
drujba constructii 2t 25cc 1.2cp 2l12"-2l e5
582,46 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-D117-S001-G01
Stoc epuizatDrujba pentru constructii 2T, 25CC, 1.2CP, 2L12"-2L, E5, Detoolz DZ-D117-S001-G01 este construita din materiale de calitate superioara fiind robusta, utila si extrem de practica in indeplinirea activitatilor din constructii, gospodarie si livada.
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
155.94 Lei x 4 rate |
Drujba pentru constructii Detoolz DZ-D117-S001-G01 este prevazuta cu motor pe benzina, in 2T, cu o putere maxima de 1.2CP, capacitatea cilindrica 25 CC, lungime a lamei de taiere de 12”, 2 lame si 2 lanturi.
Drujba pentru constructii 2T, 25CC, 1.2CP, 12", 2 lame, 2 lanturi, E5 , Detoolz DZ-D117-S001-G01 este prevazuta cu un sistem de control al vibratiilor, capabil sa previna senzatia de amortire si oboseala de la nivelul bratelor.
Continut pachet drujba pentru constructii 2T, 25CC, 1.2CP, 12", 2 lame, 2 lanturi, E5 , Detoolz DZ-D117-S001-G01
• Echipament;
• Manual;
• Lant-2 buc;
• Lama-2 buc;
• Set unelte.
| Brand | Detoolz |
| Buton ON/OFF | Da |
| Capacitate cilindrica | 25.4 CC |
| Capacitate rezervor combustibil | 230 ml |
| Capacitate rezervor ulei | 160 ml |
| Carburator | Pump-film type |
| Combustibil | Amestec benzina-ulei |
| Diametru cilindru | 34 mm |
| Diametru maxim de taiere copaci | 300 mm |
| Greutate bruta | 4.7 kg |
| Greutate neta | 4.2 kg |
| Latime canal (mm) | 1.3 mm |
| Lungime lama | 12" |
| Nivel emisie zgomot | 112 dB |
| Numar bucati/bax | 1 |
| Numar dinti | 23 |
| Pas lama/lant | 3/8 |
| Pinteni | 45 |
| Proportie amestec | 25:1 |
| Putere CP | 1.22 CP |
| Putere KW/W | 0.9 kW |
| Sistem pornire | La sfoara |
| Tip aprindere | CDI |
| Tip motor | 2 timpi |
| Turatie | 9000 rpm |
| Turatie relanti | 2800-3200 rpm |
Manual de utilizare : DZ-D117-S001-G01 Drujba constructii 1_22CP RO-.pdf
Manual de utilizare : DZ-D117-S001-G01 Drujba constructii 1_22CP RO-.pdf
DZ-D117-S001-G01
Fisa tehnica
- Capacitate rezervor combustibil
- 230 ml
- Proportie amestec
- 25:1
- Pinteni
- 45
- Turatie relanti
- 2800-3200 rpm
- Tip aprindere
- CDI
- Numar dinti
- 23
- Latime canal (mm)
- 1.3 mm
- Diametru maxim de taiere copaci
- 300 mm
- Buton ON/OFF
- Da
- Pas lama/lant
- 3/8
- Nivel emisie zgomot
- 112 dB
- Lungime lama
- 12"
- Capacitate rezervor ulei
- 160 ml
- Sistem pornire
- La sfoara
- Diametru cilindru
- 34 mm
- Carburator
- Pump-film type
- Capacitate cilindrica
- 25.4 CC
- Turatie
- 9000 rpm
- Putere KW/W
- 0.9 kW
- Putere CP
- 1.22 CP
- Numar bucati/bax
- 1
- Combustibil
- Amestec benzina-ulei
- Greutate netă
- 4.2 kg
- brand
- Detoolz
- greutate bruta
- 4.7 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
730,09 lei
559,58 lei



























