[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
drujba micul padurar 4900, 2.6cp, o lama 16', un lant, pornire rapida
475,43 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
0
0
MP-DT1001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
129.13 Lei x 4 rate |
Drujba Micul Padurar, model MP-DT1001-G01, este produs de calitate ce utilizeaza cele mai performate tehnologii pentru rezultate apropiate de modele profesionale folosite in regim industrial. Motorul acestei drujbe are o constructie robusta si este bazat pe o tehnologie ce reduce nivelul de emisii si consumul de carburant.
Drujba este potrivita nevoilor proprietarilor de livezi, terenuri impadurite si altor persoane care efectueaza lucrari de taiere vegetatie ocazional. Produsul nu trebuie sa fie utilizat in regim industrial sau alte lucrari intense cu volume mare de taieri zilnice.
Drujba Micul Padurar, model MP-DT1001-G01 are urmatoarele caracteristici:
• O alegere excelenta si practica pentru nevoile gospodariei.
• Aprindere electronica.
• Ungere automata.
• Demaror Easy Start (pornire rapida).
• Pompita de amorsare pentru alimentare directa
carburator.
• Buton Pornire/Oprire de tip intrerupator electric.
| Brand | Micul Padurar |
| Buton ON/OFF | Da |
| Capacitate cilindrica | 49CC |
| Capacitate rezervor combustibil | 550ml |
| Capacitate rezervor ulei | 260ml |
| Combustibil | Benzina + Ulei 2T |
| Greutate bruta | 6.7 kg |
| Greutate neta | 6.2 kg |
| Lungime Sina de Ghidaj | 16" |
| Nivel emisie zgomot | 112 dB |
| Numar dinti | 32 |
| Numar pinteni | 64 |
| Pas lant | 0.325 |
| Putere CP | 2.6 CP |
| Raport amestec benzina:ulei | 25:1(40ml ulei 2T la 1L benzina) |
| Sistem pornire | Pornire rapida |
| Tip motor | 2T, monocilindru, racit cu aer |
| Turatie | 8500±500 rpm |
Manual de utilizare : MP-DT1001-G01 Drujba Micul Padurar 4900_ 2.6CP_ o lama 16___ un lant_ pornire rapida.pdf
MP-DT1001-G01
Fisa tehnica
- Capacitate rezervor combustibil
- 550ml
- Lungime Sina de Ghidaj
- 16"
- Raport amestec benzina:ulei
- 25:1(40ml ulei 2T la 1L benzina)
- Pas lant
- 0.325
- Numar pinteni
- 64
- Numar dinti
- 32
- Buton ON/OFF
- Da
- Nivel emisie zgomot
- 112 dB
- Capacitate rezervor ulei
- 260ml
- Sistem pornire
- Pornire rapida
- Capacitate cilindrica
- 49CC
- Turatie
- 8500±500 rpm
- Putere CP
- 2.6 CP
- Combustibil
- Benzina + Ulei 2T
- Greutate netă
- 6.2 kg
- brand
- Micul Padurar
- greutate bruta
- 6.7 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
37,91 lei
19,97 lei
45,94 lei
































