33,88 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
fierastrau electric circular de mana 1800w 185mm
392,87 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-SE152
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
108.44 Lei x 4 rate |
Fierastrau electric circular de mana 1800W, 185mm, Detoolz DZ-SE152
Fierastraul circular de mana 1800W, 185mm, Detoolz DZ-SE152 este conceput pentru executarea de taieturi drepte si inclinate in lemn, materiale similare lemnului si materiale plastice.
Acest fierastrau este proiectat si garanteaza functionarea la temperaturi ambientale cuprinse intre + 5°C si 40°C la o altitudine de maxim 1000m peste nivelul marii. Umiditatea trebuie sa fie mai mica de 50% la 40°C. Poate fi depozitat sau transportat la temperaturi ambiante intre -25°C si 55°C.
Fierastraul circular de mana 1800W, 185mm, Detoolz DZ-SE152 are urmatoarele caracteristici:
• Design aerodinamic pentru o manipulare usoara si un plus de confort;
• Maner confortabil din cauciuc pentru o manevrare usoara si o prindere stabila;
• Maner frontal pentru stabilitatea si prindere mai usoara;
• Laser pentru a marca linia de taiere;
• Construit din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, usoare si rezistente pentru o durata de viata extinsa;
• Produs cu raport pret/calitate excelent;
• Consum redus de energie;
• Acest fierastrau trebuie folosit numai pentru destinatia pentru care a fost construit.
Continut colet:
• Fierastrau circular;
• Aparatoare de protectie;
• Maner;
• Manual de instructiuni;
• Cutie de transport.
| Brand | Detoolz |
| Adancimea de taiere lemn | 62 mm la unghi de 90˚ 46mm la unghi de 45˚ |
| Clasa de protectie | B |
| Clasa izolatie | II |
| Diametrul discului de taiere | ø185 (7-1/4’’) 24T |
| Frecventa | 50 Hz |
| Nivelul presiunii acustice LpA | ~ 95 dB |
| Nivelul puterii sunetului LWA | ~ 105 dB |
| Putere KW/W | 1800 W |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip produs | Fierastrau circular |
| Turatie | 5300-5500 rot/min |
Manual de utilizare : DZ-SE151_ DZ-SE152 Fierastraie electrice circulare de mana RO.pdf
DZ-SE152
Fisa tehnica
- Clasa izolatie
- II
- Putere KW/W
- 1800 W
- Nivelul presiunii acustice LpA
- ~ 95 dB
- Nivelul puterii sunetului LWA
- ~ 105 dB
- Turatie
- 5300-5500 rot/min
- Diametrul discului de taiere
- ø185 (7-1/4’’) 24T
- Adancimea de taiere lemn
- 62 mm la unghi de 90˚ 46mm la unghi de 45˚
- Tip Produs
- Fierastrau circular
- brand
- Detoolz
- clasa de protectie
- B
- frecventa
- 50 Hz
- tensiune
- 220-240 V
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
71,08 lei
35,24 lei
26,98 lei
69,07 lei
54,83 lei
8,87 lei























