[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
1.679,72 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004656822
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
430.83 Lei x 4 rate |
filtru de soc hfl 7/30 al 004656822
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 26 Kg |
| tip | cablu de aluminiu |
| Curent nominal (A) | 43,3 |
| Cantitate | 1 |
| Izolatie termica | F (155°C) |
| Denumire clasă | Filtru de șoc |
| Tarif vamal | 85049013 |
| Cod ETI | 004656822 |
| Descriere | HFL 7/30 Al |
| Tensiunea nominală(V) | 400 |
| Cantitate. transport | 31 |
| Logistic_Tarif vamal | 85049013 |
| logis_net_width | 300 mm |
| logis_net_height | 270 mm |
| logis_net_depth | 120 mm |
| Logistic_logis_net_width | 300 mm |
| Logistic_logis_net_height | 270 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 120 mm |
| Putere reactivă (kVar) | 30 |
| Factor de filtrare | 0,07 |
| Inductanta (µH) | 1280 |
| Protectie termica (°C) NC contact | 90 |
004656822
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 31
- Protectie termica (°C) NC contact
- 90
- Inductanta (µH)
- 1280
- Factor de filtrare
- 0,07
- Putere reactivă (kVar)
- 30
- Logistic_logis_net_depth
- 120 mm
- Logistic_logis_net_height
- 270 mm
- Logistic_logis_net_width
- 300 mm
- logis_net_depth
- 120 mm
- logis_net_height
- 270 mm
- logis_net_width
- 300 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85049013
- Tensiunea nominală(V)
- 400 V
- Descriere
- HFL 7/30 Al
- Cod ETI
- 004656822
- Izolatie termica
- F (155°C)
- Weight
- 26 Kg
- Tarif vamal
- 85049013
- Denumire clasă
- Filtru de șoc
- Curent nominal (A)
- 433 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- tip
- cablu de aluminiu
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
403,01 lei
137,15 lei
113,23 lei
269,21 lei














