[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
furca cu 5 dinti, maner lemn, 1520mm
83,76 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
GF-2448
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Furca cu 5 dinti, maner lemn, 1520mm, Micul Fermier GF-2448Avantaje:Lama din otel;Coada din lemn de esenta tare;Maner pentru aderenta si utilizare mai usoara;Rezistenta la umiditate;Protectie impotriva coroziunii.
| Brand | Micul Fermier |
| Diametru coada | 37 mm |
| Domeniul de utilizare | Agricultura |
| Greutate bruta | 2.06 kg |
| Greutate lama | 0.9 kg |
| Greutate neta | 2 kg |
| Inel de fixare | Nu |
| Latime furca | 230 mm |
| Lungime coada | 1200 mm |
| Lungime dinte | 330 mm |
| Lungime totala | 1520 mm |
| Maner telescopic | Nu |
| Material coada | Lemn |
| Material lama | Otel |
| Material maner | PVC |
| Numar bucati/set | 6 buc/ set |
| Numar dinti | 5 |
| Tip produs | Furca |
GF-2448
Fisa tehnica
- Diametru coada
- 37 mm
- Latime furca
- 230 mm
- Lungime dinte
- 330 mm
- Material maner
- PVC
- Material coada
- Lemn
- Maner telescopic
- Nu
- Lungime coada
- 1200 mm
- Inel de fixare
- Nu
- Greutate lama
- 0.9 kg
- Material lama
- Otel
- Numar dinti
- 5
- Domeniul de utilizare
- Agricultura
- Numar bucati/set
- 6 buc/ set
- Lungime Totala
- 1520 mm
- Greutate netă
- 2 kg
- Tip Produs
- Furca
- brand
- Micul Fermier
- greutate bruta
- 2.06 kg
Referinte specifice






