[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
grebla 16 dinti, maner lemn, 1500mm
52,39 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
GF-2447
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Grebla 16 dinti, maner lemn, 1500mm, Micul Fermier GF-2447Avantaje:Lama din otel;Coada din lemn de esenta tare;Maner pentru aderenta si utilizare mai usoara;Rezistenta la umiditate;Protectie impotriva coroziunii.
| Brand | Micul Fermier |
| Diametru coada | 28 mm |
| Diametru dinte | 6.5 mm |
| Domeniul de utilizare | Agricultura, Gradina |
| Greutate bruta | 1.28 kg |
| Greutate lama | 0.76 mm |
| Greutate neta | 1.22 kg |
| Inel de fixare | Nu |
| Latime grebla | 400 mm |
| Lungime dinte | 85 mm |
| Lungime totala | 1500 mm |
| Maner telescopic | Nu |
| Material coada | Lemn |
| Material lama | Otel |
| Material maner | PVC |
| Numar bucati/set | 6 buc/ set |
| Numar dinti | 16 |
| Tip produs | Grebla |
GF-2447
Fisa tehnica
- Diametru coada
- 28 mm
- Latime grebla
- 400 mm
- Lungime dinte
- 85 mm
- Diametru dinte
- 6.5 mm
- Material maner
- PVC
- Material coada
- Lemn
- Maner telescopic
- Nu
- Inel de fixare
- Nu
- Greutate lama
- 0.76 mm
- Material lama
- Otel
- Numar dinti
- 16
- Domeniul de utilizare
- Agricultura, Gradina
- Numar bucati/set
- 6 buc/ set
- Lungime Totala
- 1500 mm
- Greutate netă
- 1.22 kg
- Tip Produs
- Grebla
- brand
- Micul Fermier
- greutate bruta
- 1.28 kg
Referinte specifice









