[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
grebla cu coada metalica micul fermier 1410x365mm 14 dinti
33,21 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
MF-UG3002-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Grebla cu coada metalica Micul Fermier 1410x365mm 14 dinti, MF-UG3002-S001-G01 este o unealta manuala conceputa pentru a ajuta la colectarea, rasucirea si curatarea materialelor vegetale, cum ar fi frunze, iarba, paie, fan si gunoi de gradina.
Grebla este realizata dintr-un material metalic rezistent, astfel incat sa poata face fata sarcinilor grele si sa reziste la utilizare indelungata.
| Brand | Micul Fermier |
| Diametru coada | 25 mm |
| Diametru dinte | 3.5 mm |
| Greutate bruta | 1.155 kg |
| Greutate neta | 1.150 kg |
| Inel de fixare | Nu |
| Latime grebla | 365 mm |
| Lungime coada | 1200 mm |
| Lungime dinte | 68 mm |
| Lungime totala | 1410 mm |
| Maner telescopic | Nu |
| Material coada | Otel galvanizat |
| Material lama | Otel |
| Material maner | PVC |
| Numar bucati/set | 10 |
| Numar dinti | 14 |
| Tip produs | Grebla cu coada metalica |
Manual de utilizare : MF-UG3002-S001-G01 Grebla cu coada metalica MF 1410x365mm 14T G01.pdf
MF-UG3002-S001-G01
Fisa tehnica
- Diametru coada
- 25 mm
- Latime grebla
- 365 mm
- Lungime dinte
- 68 mm
- Diametru dinte
- 3.5 mm
- Material maner
- PVC
- Material coada
- Otel galvanizat
- Maner telescopic
- Nu
- Lungime coada
- 1200 mm
- Inel de fixare
- Nu
- Material lama
- Otel
- Numar dinti
- 14
- Numar bucati/set
- 10
- Lungime Totala
- 1410 mm
- Greutate netă
- 1.150 kg
- Tip Produs
- Grebla cu coada metalica
- brand
- Micul Fermier
- greutate bruta
- 1.155 kg
Referinte specifice

