[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
hidrofor 0,75kw/1hp aujs 100
836,81 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-P104-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
219.66 Lei x 4 rate |
Hidroforul 0,75kW/1HP, AUJS 100, Detoolz DZ-P104-S001-G01 se utilizeaza pentru aplicatii de uz rezidential, pentru a pompa apa curata la presiune constanta, pentru ridicarea apei din puturi, udarea gradinilor rezidentiale, udarea serelor de legumelor, piscicultura si cresterea animalelor. Acesta poate fi utilizat de asemenea pentru a creste presiunea hidrostatica din instalatii de alimentare cu apa. Acest hidrofor este adecvat pentru a distribui apa potabila.
Beneficii client:
⦁ usor de instalat;
⦁ usor de manevrat;
⦁ greutate redusa.
Avantaje hidroforul 0,75kW/1HP, AUJS 100, Detoolz DZ-P104-S001-G01:
⦁motor puternic;
⦁debit ridicat;
⦁completare automata cu apa - automorsare;
⦁comutator automat.
| Brand | Detoolz |
| Adancimea maxima de aspiratie | 9 m |
| Clasa de etanseitate | 50 cm |
| Clasa de izolatie | IP54 |
| Debit maxim | 55 l/min |
| Diametru racord | 1” |
| Dimensiune | 53.5x34 x58.5 cm |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Inaltime de pompare | 45 m |
| Lungime stator | 110 x 70 mm |
| Maner | Da, jonctiune cu cutia |
| Material arbore motor | Otel carbon |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Protectie supraincalzire | Da |
| Putere KW/W | 0.75 kW |
| Temperatura maxima (°C) | 35 grade |
| Tensiune | 220 V |
| Turatie | 2850 rot/min |
| Volum butelie | 24 l |
Manual de utilizare : DZ-P103-S001-G01_ DZ-P104-S001-G01 Hidrofor .pdf
DZ-P104-S001-G01
Fisa tehnica
- Clasa de etanseitate
- 50 cm
- Maner
- Da, jonctiune cu cutia
- Lungime stator
- 110 x 70 mm
- Material arbore motor
- Otel carbon
- Volum butelie
- 24 l
- Turatie
- 2850 rot/min
- Diametru racord
- 1”
- Putere KW/W
- 0.75 KW
- Inaltime de pompare
- 45 m
- Debit maxim
- 55 l/min
- Clasa de izolație
- IP54
- Nivel zgomot
- 75 dB
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- brand
- Detoolz
- tensiune
- 220 V
- dimensiune
- 53.5x34 x58.5 cm
- Temperatura maxima (°C)
- 35 grade
- Adancimea maxima de aspiratie
- 9 m
- protectie supraincalzire
- Da
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
38,33 lei
1.039,11 lei
169,85 lei
30,63 lei
250,73 lei263,93 lei























