12,54 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
inel de montare vd01d02 2a 002243001
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.42 kg |
| Cantitate | 500 |
| Denumire clasă | Inel de montare |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002243001 |
| Descriere | VD01D02 2A |
| Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Cantitate. transport | 24000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 17 mm |
| logis_net_height | 17 mm |
| logis_net_depth | 11 mm |
| Logistic_logis_net_width | 17 mm |
| Logistic_logis_net_height | 17 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 11 mm |
| Utilizare cu | V D02 pentru socluri E18 |
| Tip accesorii | Piese de calibrare |
| Accesorii grup de produse | Soclu siguranțe fuzibile D0 |
002243001
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Accesorii grup de produse
- Soclu siguranțe fuzibile D0
- Tip accesorii
- Piese de calibrare
- Utilizare cu
- V D02 pentru socluri E18
- Logistic_logis_net_depth
- 11 mm
- Logistic_logis_net_height
- 17 mm
- Logistic_logis_net_width
- 17 mm
- logis_net_depth
- 11 mm
- logis_net_height
- 17 mm
- logis_net_width
- 17 mm
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Cantitate. transport
- 24000
- Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Descriere
- VD01D02 2A
- Cod ETI
- 002243001
- Weight
- 0.42 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Inel de montare
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 500
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
2.072,63 lei
160,39 lei
2.111,33 lei
114,79 lei














