[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Inter-blocare mecanică BEC0 004643603
| Cod ETI | 004643603 |
| Descriere | BEC0 |
| Denumire clasă | Inter-blocare mecanică |
| Accesorii funcționale | Interblocaj mecanic |
| Utilizare cu | contactor auxiliar și miniatură CEC |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 90 mm |
| logis_net_height | 50 mm |
| logis_net_depth | 10 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.022 kg |
| Cantitate. transport | 37500 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 90 mm |
| Logistic_logis_net_height | 50 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 10 mm |
004643603
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Accesorii funcționale
- Interblocaj mecanic
- Utilizare cu
- contactor auxiliar și miniatură CEC
- Logistic_logis_net_depth
- 10 mm
- Logistic_logis_net_height
- 50 mm
- Logistic_logis_net_width
- 90 mm
- logis_net_depth
- 10 mm
- logis_net_height
- 50 mm
- logis_net_width
- 90 mm
- Cantitate. transport
- 37500
- Descriere
- BEC0
- Cod ETI
- 004643603
- Weight
- 0.022 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Denumire clasă
- Inter-blocare mecanică
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
44,88 lei
175,87 lei
161,93 lei
137,15 lei
3.309,41 lei















