[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
731,67 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004671889
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
193.32 Lei x 4 rate |
intrerupator de circuit in car eb2s 160/4la 25a 4p 004671889
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 1.1 kg |
| numar de poli | 4 |
| Curent nominal (A) | 25 |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Întrerupător de circuit în car |
| Funcție | MCCB |
| Tarif vamal | 85362010 |
| Cod ETI | 004671889 |
| Descriere | EB2S 160/4LA 25A 4p |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | 8 |
| Standarde | 60947 |
| Cantitate. transport | 800 |
| Logistic_Tarif vamal | 85362010 |
| logis_net_width | 100 mm |
| logis_net_height | 130 mm |
| logis_net_depth | 93 mm |
| Logistic_logis_net_width | 100 mm |
| Logistic_logis_net_height | 130 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 93 mm |
| Tipul conexiunii | front connection |
| Tensiune nominala de izolare (V) | 800 |
| Capacitate nominala de scurtcircuit la 415 V Icu/Ics (kA) | 16/8 |
| Tensiunea nominala (V AC) | 690V |
| Tensiune nominala de lucru (V DC) | 250V |
| Reglare termica | 0,63-1 |
| Ajustare magnetica | fixed |
| Reglabil sau fix | ajustabil |
004671889
Fisa tehnica
- logis_net_width
- 100 mm
- Reglabil sau fix
- ajustabil
- Ajustare magnetica
- fixed
- Reglare termica
- 0,63-1
- Tensiune nominala de lucru (V DC)
- 250V
- Tensiunea nominala (V AC)
- 690V
- Capacitate nominala de scurtcircuit la 415 V Icu/Ics (kA)
- 16/8
- Tensiune nominala de izolare (V)
- 800
- Tipul conexiunii
- front connection
- Logistic_logis_net_depth
- 93 mm
- Logistic_logis_net_height
- 130 mm
- Logistic_logis_net_width
- 100 mm
- logis_net_depth
- 93 mm
- logis_net_height
- 130 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85362010
- Cantitate. transport
- 800
- Standarde
- 60947
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- 8
- Descriere
- EB2S 160/4LA 25A 4p
- Cod ETI
- 004671889
- Weight
- 1.1 kg
- Tarif vamal
- 85362010
- Funcție
- MCCB
- Denumire clasă
- Întrerupător de circuit în car
- Curent nominal (A)
- 25 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- numar de poli
- 4
Referinte specifice



















