[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
intrerupator de circuit in car nbs-e 1600/4l 1000a 4p 004673166
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 17.5 kg |
| numar de poli | 4 |
| Curent nominal (A) | 1000.00 A |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Întrerupător de circuit în car |
| Tarif vamal | 85362090 |
| Cod ETI | 004673166 |
| Descriere | NBS-E 1600/4L 1000A 4P |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | 8 |
| Standarde | 60947 |
| Cantitate. transport | 40 |
| Logistic_Tarif vamal | 85362090 |
| Tipul conexiunii | front connection |
| Tensiune nominala de izolare (V) | 1000 |
| Capacitate nominala de scurtcircuit la 415 V Icu/Ics (kA) | 36 |
| Tensiunea nominala (V AC) | 690 |
| Reglare termica | 0,4-1 |
| Ajustare magnetica | 12In |
| Reglabil sau fix | ajustabil |
004673166
5 Produse
Fisa tehnica
- Standarde
- 60947
- Reglabil sau fix
- ajustabil
- Ajustare magnetica
- 12In
- Reglare termica
- 0,4-1
- Tensiunea nominala (V AC)
- 690
- Capacitate nominala de scurtcircuit la 415 V Icu/Ics (kA)
- 36
- Tensiune nominala de izolare (V)
- 1000
- Tipul conexiunii
- front connection
- Logistic_Tarif vamal
- 85362090
- Cantitate. transport
- 40
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- 8
- Descriere
- NBS-E 1600/4L 1000A 4P
- Cod ETI
- 004673166
- Weight
- 17.5 kg
- Tarif vamal
- 85362090
- Denumire clasă
- Întrerupător de circuit în car
- Curent nominal (A)
- 1000 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- numar de poli
- 4
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
55,48 lei


















