48,02 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
1.923,80 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661803
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
491.97 Lei x 4 rate |
Întrerupator de sarcină cu sig FLBS 400 3P 004661803
| Cod ETI | 004661803 |
| Descriere | FLBS 400 3P |
| Denumire clasă | Întrerupator de sarcină cu sig |
| Număr de poli | 3 |
| Curent termic Ith (A) | 400 |
| Curent nominal AC-21 A/B at 415V (A) | 400 |
| Tensiunea maxima de operare (V AC) | 690 |
| Tensiune nominala de izolare (V) | 1000 |
| Montare | Montat pe panou |
| Dimensiunea sigurantei DIN | 2 |
| Tarif vamal | 85363090 |
| logis_net_width | 260 mm |
| logis_net_height | 240 mm |
| logis_net_depth | 149 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 6.25 kg |
| Cantitate. transport | 30 |
| Logistic_Tarif vamal | 85363090 |
| Logistic_logis_net_width | 260 mm |
| Logistic_logis_net_height | 240 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 149 mm |
004661803
Fisa tehnica
- logis_net_width
- 260 mm
- Dimensiunea sigurantei DIN
- 2
- Curent nominal AC-21 A/B at 415V (A)
- 400
- Curent termic Ith (A)
- 400
- Tensiunea maxima de operare (V AC)
- 690
- Tensiune nominala de izolare (V)
- 1000
- Logistic_logis_net_depth
- 149 mm
- Logistic_logis_net_height
- 240 mm
- Logistic_logis_net_width
- 260 mm
- logis_net_depth
- 149 mm
- logis_net_height
- 240 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85363090
- Cantitate. transport
- 30
- Descriere
- FLBS 400 3P
- Cod ETI
- 004661803
- Weight
- 6.25 kg
- Tarif vamal
- 85363090
- Denumire clasă
- Întrerupator de sarcină cu sig
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- Montare
- Montat pe panou
- numar de poli
- 3
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
64,84 lei
141,80 lei
780,79 lei
413,52 lei
1.193,05 lei














