171,23 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
127,86 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004646620
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
42.05 Lei x 4 rate |
Întrerupător protecție motor MSP0-1,6 004646620
| Cod ETI | 004646620 |
| Descriere | MSP0-1,6 |
| Denumire clasă | Întrerupător protecție motor |
| Domeniul de setare al curentului (A) | 1,0 - 1,6 |
| Curent scurcircuit Irm (A) | 19 |
| P (AC3 kW) (kW) | 0,37...0,55 |
| Tensiunea maxima de operare (V AC) | 690 |
| Tarif vamal | 85362010 |
| logis_net_width | 54 mm |
| logis_net_height | 85 mm |
| logis_net_depth | 73 mm |
| Cantitate | 18 |
| Greutate | 7.2 kg |
| Cantitate. transport | 1242 |
| Logistic_Tarif vamal | 85362010 |
| Logistic_logis_net_width | 54 mm |
| Logistic_logis_net_height | 85 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 73 mm |
004646620
18 Produse
Fisa tehnica
- logis_net_width
- 54 mm
- Tensiunea maxima de operare (V AC)
- 690
- Curent scurcircuit Irm (A)
- 19
- Domeniul de setare al curentului (A)
- 1,0 - 1,6
- P (AC3 kW) (kW)
- 0,37...0,55
- Logistic_logis_net_depth
- 73 mm
- Logistic_logis_net_height
- 85 mm
- Logistic_logis_net_width
- 54 mm
- logis_net_depth
- 73 mm
- logis_net_height
- 85 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85362010
- Cantitate. transport
- 1242
- Descriere
- MSP0-1,6
- Cod ETI
- 004646620
- Weight
- 7.2 kg
- Tarif vamal
- 85362010
- Denumire clasă
- Întrerupător protecție motor
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 18
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
3,56 lei
460,80 lei















