[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
lampa multifunctionala de mana cu panou solar, usb-c, 6 moduri de iluminare, 8 led-uri, 3600 mah
135,60 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 3 zile
Se expediaza in 3 zile
24-18584
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
43.99 Lei x 4 rate |
Aceasta lampa de mâna versatila ofera cantitatea de lumina necesara în orice conditii. Este o alegere excelenta pentru utilizarea în jurul casei, lucrari în aer liber, bricolaj, repararea masinii, activitati în aer liber, drumetii, pescuit sau camping. Include un panou solar separat, care poate fi conectat prin cablu, si doua becuri LED care pot fi conectate prin cablu, ceea ce permite colectarea eficienta a energiei si iluminarea spatiala. Este ideala pentru utilizarea în locuri unde nu exista iluminat electric, dar unde este necesara o sursa de lumina. Partea centrala a lampii contine o baterie de mare capacitate de 3600 mAh, care poate fi încarcata prin panoul solar sau prin conectorul USB-C. De asemenea, poate alimenta dispozitive externe din bateria încarcata prin conectorul USB-A încorporat, astfel încât poate fi utilizata si ca un power bank. Un indicator LED afiseaza nivelul de încarcare a bateriei.
Caracteristici principale:
Baterie mare, detaliata si reînlocuibila
Luminozitate extra
6 moduri diferite de iluminare
Functie power bank
Optiuni de încarcare prin panou solar si USB Type-C
Iluminare LED conectabila prin cablu
Indicator LED pentru nivelul de încarcare
Mâner antiderapant
Solutie economisitoare de energie si prietenoasa cu mediul
Moduri de iluminare:
Lanterna cu fascicul concentrat
Lumina intermitenta (Strobe)
Lanterna cu fascicul larg
Lumina de lucru
Lumina de lucru galbena
Becuri LED care pot fi aprinse separat
Comutarea între modurile de iluminare se face cu butonul de silicon de pe mânerul lampii.
Atentie:
Nu directionati lumina lampii catre o alta persoana sau fiinta vie, deoarece lumina puternica poate provoca pierderea partiala sau totala a vederii sau rani la nivelul ochilor!
Specificatii tehnice
| Caracteristica | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Lampa multifunctionala de mâna |
| Surse de iluminare | LED-uri XPE + COB |
| Putere | 10 W |
| Luminozitate | 800 lumen |
| Durata viata LED | 30,000 ore |
| Temperatura de culoare LED | 6500 K |
| Index de redare a culorii | RA > 70 |
| Putere reactiva | PF > 0,9 |
| Alimentare | Baterie Li-ion 3600 mAh |
| Timp de iluminare | ~8-10 ore |
| Timp de încarcare | ~2-3 ore |
| Cicluri de încarcare | 500+ |
| Conector de încarcare | USB Type-C |
| Accesorii | Cablu USB-A de 28 cm |
| Lungime cablu solar | 270 cm |
| Lungime cablu bec | 260 cm |
| Culoare cablu | Negru |
| Protectie | IP55 |
| Culoare | Negru / Galben |
| Material | Plastic (ABS) |
| Dimensiuni | 19,6 x 17,8 x 6,2 cm |
| Greutate | ~450 g |






