[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
lampa solara suspendabila - balon cu aer cald - efect de flacara - 12 led galbene - 11 x 11 x 37 cm
38,01 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 3 zile
Se expediaza in 3 zile
11778
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Faceti-va gradina sau terasa confortabila si petreceti mai mult timp în aer liber! Luminile solare decorative pot fi amplasate oriunde, nu necesita cablaj sau alimentare, celula solara încarca bateria în timpul zilei si luminile se aprind automat la amurg. Sunt ideale pentru decorarea balcoanelor, teraselor si gratarelor. LED-ul portocaliu din interiorul balonului cu aer cald lumineaza forma ca un adevarat stâlp de flacara, creând o atmosfera magica în întuneric
- Un instrument decorativ excelent în timpul zilei
- Culori luminoase, vesele
- Iluminare excelenta
- 12 LED-uri galbene intermitente
- Efect de flacara reala
- Cu comutator On/Off
- Poate fi fixat cu un cârlig
| Sursa de lumina: | LED |
| Numar LED: | 12 |
| Culoare LED: | Galben |
| Sursa de energie: | Panou solar 30 x 30 mm, 2 V - 20 mA |
| Baterie: | 1,2 V, Ni-MH 40 mAh |
| Timp de functionare: | 6 - 8 ore |
| Dimensiune: | Ø11 x 37 cm |
| Culoare: | Multicolor |
| Greutate: | ~130 g |
| Protectie: | IP44 |



