[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
lopata 282x238x1.5mm, cu coada lemn, 1500mm
57,80 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
GF-2446
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Lopata 282x238x1.5mm, cu coada lemn, 1500mm, Micul Fermier GF-2446
Avantaje:
Lama din otel;
Coada din lemn de esenta tare;
Maner pentru aderenta si utilizare mai usoara;
Rezistenta la umiditate;
Protectie impotriva coroziunii.
| Brand | Micul Fermier |
| Diametru coada | 37 mm |
| Domeniul de utilizare | Agricultura, Constructii |
| Greutate bruta | 2 kg |
| Greutate lama | 1.18 kg |
| Greutate neta | 1.95 kg |
| Grosime lama | 1.5 mm |
| Inel de fixare | Da |
| Latime lama | 238 mm |
| Lungime coada | 1220 mm |
| Lungime lama | 282 mm |
| Lungime totala | 1500 mm |
| Maner telescopic | Nu |
| Material coada | Lemn |
| Material lama | Otel |
| Material maner | PVC |
| Numar bucati/set | 6 buc/ set |
| Tip produs | Lopata |
GF-2446
Fisa tehnica
- Latime lama
- 238 mm
- Material maner
- PVC
- Material coada
- Lemn
- Maner telescopic
- Nu
- Lungime coada
- 1220 mm
- Inel de fixare
- Da
- Grosime lama
- 1.5 mm
- Greutate lama
- 1.18 kg
- Diametru coada
- 37 mm
- Material lama
- Otel
- Lungime lama
- 282 mm
- Domeniul de utilizare
- Agricultura, Constructii
- Numar bucati/set
- 6 buc/ set
- Lungime Totala
- 1500 mm
- Greutate netă
- 1.95 kg
- Tip Produs
- Lopata
- brand
- Micul Fermier
- greutate bruta
- 2 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
76,33 lei
600,79 lei
190,88 lei
91,56 lei




















