[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
132,51 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661417
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
43.22 Lei x 4 rate |
Mâner CLBS-EH125/01G 004661417
| Cod ETI | 004661417 |
| Descriere | CLBS-EH125/01G |
| Denumire clasă | Mâner |
| Funcție | External handle S01 IP65 black (16-125A) |
| Utilizare cu | CLBS 16-80 |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 78 mm |
| logis_net_height | 80 mm |
| logis_net_depth | 44 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 4.75 kg |
| Cantitate. transport | 875 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 78 mm |
| Logistic_logis_net_height | 80 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 44 mm |
004661417
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 875
- Utilizare cu
- CLBS 16-80
- Logistic_logis_net_depth
- 44 mm
- Logistic_logis_net_height
- 80 mm
- Logistic_logis_net_width
- 78 mm
- logis_net_depth
- 44 mm
- logis_net_height
- 80 mm
- logis_net_width
- 78 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Descriere
- CLBS-EH125/01G
- Cod ETI
- 004661417
- Weight
- 4.75 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Funcție
- External handle S01 IP65 black (16-125A)
- Denumire clasă
- Mâner
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
250,92 lei
333,65 lei
185,28 lei
220,62 lei
1.588,94 lei
2.243,79 lei















