[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Mâner CLBS-EH80/G CO 004661441
| Cod ETI | 004661441 |
| Descriere | CLBS-EH80/G CO |
| Denumire clasă | Mâner |
| Funcție | External handle S00 IP65 black (changeover 16-80A) |
| Utilizare cu | CLBS |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 71 mm |
| logis_net_height | 71 mm |
| logis_net_depth | 30 mm |
| Cantitate | 45 |
| Greutate | 4.545 kg |
| Cantitate. transport | 2700 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 71 mm |
| Logistic_logis_net_height | 71 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 30 mm |
004661441
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 2700
- Utilizare cu
- CLBS
- Logistic_logis_net_depth
- 30 mm
- Logistic_logis_net_height
- 71 mm
- Logistic_logis_net_width
- 71 mm
- logis_net_depth
- 30 mm
- logis_net_height
- 71 mm
- logis_net_width
- 71 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Descriere
- CLBS-EH80/G CO
- Cod ETI
- 004661441
- Weight
- 4.545 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Funcție
- External handle S00 IP65 black (changeover 16-80A)
- Denumire clasă
- Mâner
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 45
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
77,33 lei
2.077,10 lei
11.121,50 lei













