69,53 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Mâner FLBS-S200/630 004661820
| Cod ETI | 004661820 |
| Descriere | FLBS-S200/630 |
| Denumire clasă | Mâner |
| Utilizare cu | Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS |
| Tarif vamal | 73269098 |
| logis_net_width | 12 mm |
| logis_net_height | 12 mm |
| logis_net_depth | 200 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 5.65 kg |
| Cantitate. transport | 8000 |
| Logistic_Tarif vamal | 73269098 |
| Logistic_logis_net_width | 12 mm |
| Logistic_logis_net_height | 12 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 200 mm |
004661820
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661820
- Descriere
- FLBS-S200/630
- Cantitate. transport
- 8000
- Logistic_Tarif vamal
- 73269098
- logis_net_width
- 12 mm
- logis_net_height
- 12 mm
- logis_net_depth
- 200 mm
- Logistic_logis_net_width
- 12 mm
- Logistic_logis_net_height
- 12 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 200 mm
- Utilizare cu
- Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS
- Weight
- 5.65 kg
- Denumire clasă
- Mâner
- Tarif vamal
- 73269098
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
177,42 lei
289,03 lei
66,40 lei
4,72 lei
185,28 lei














