566,47 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
77,33 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661821
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Mâner FLBS-S320/630 004661821
| Cod ETI | 004661821 |
| Descriere | FLBS-S320/630 |
| Denumire clasă | Mâner |
| Utilizare cu | Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS |
| Tarif vamal | 73269098 |
| logis_net_width | 12 mm |
| logis_net_height | 12 mm |
| logis_net_depth | 320 mm |
| Cantitate | 50 |
| Greutate | 17.95 kg |
| Cantitate. transport | 5000 |
| Logistic_Tarif vamal | 73269098 |
| Logistic_logis_net_width | 12 mm |
| Logistic_logis_net_height | 12 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 320 mm |
004661821
1 Obiect
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661821
- Descriere
- FLBS-S320/630
- Cantitate. transport
- 5000
- Logistic_Tarif vamal
- 73269098
- logis_net_width
- 12 mm
- logis_net_height
- 12 mm
- logis_net_depth
- 320 mm
- Logistic_logis_net_width
- 12 mm
- Logistic_logis_net_height
- 12 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 320 mm
- Utilizare cu
- Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS
- Weight
- 17.95 kg
- Denumire clasă
- Mâner
- Tarif vamal
- 73269098
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 50
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
46,45 lei
35,44 lei














