[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
185,28 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661484
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
56.44 Lei x 4 rate |
Mâner LBS-EH1600/G 004661484
| Cod ETI | 004661484 |
| Descriere | LBS-EH1600/G |
| Denumire clasă | Mâner |
| Utilizare cu | Comutator de sarcină LBS |
| Grup Catalog | Accesorii pentru comutator de sarcină LBS |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 350 mm |
| logis_net_height | 72 mm |
| logis_net_depth | 50 mm |
| Cantitate | 10 |
| Greutate | 3.4 kg |
| Cantitate. transport | 600 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 350 mm |
| Logistic_logis_net_height | 72 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 50 mm |
004661484
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Grup Catalog
- Accesorii pentru comutator de sarcină LBS
- Utilizare cu
- Comutator de sarcină LBS
- Logistic_logis_net_depth
- 50 mm
- Logistic_logis_net_height
- 72 mm
- Logistic_logis_net_width
- 350 mm
- logis_net_depth
- 50 mm
- logis_net_height
- 72 mm
- logis_net_width
- 350 mm
- Cantitate. transport
- 600
- Descriere
- LBS-EH1600/G
- Cod ETI
- 004661484
- Weight
- 3.4 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Denumire clasă
- Mâner
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
21,28 lei
3,04 lei
5,94 lei
1.679,72 lei












