[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina cu masa pentru taiat lemn, 600w
575,92 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-C290
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
154.30 Lei x 4 rate |
Masina cu masa pentru taiat lemn, 600W, Detoolz DZ-C290 este destinat pentru taierea si lucrul cu materiale de constructie si bricolaj, cum ar fi lemn masiv, materiale pe baza de lemn si placa de fibre, precum si lemn acoperit sau furnir, fara efort si cu precizie. Fierastraul circular cu masa are o putere maxima de 600 W si o viteza la ralanti de 2950 rpm. Inaltimea lamei de fierastrau este reglabila. Unghiul taieturii poate fi reglat de la 45 de grade la 90 de grade. Inaltimea maxima de taiere la 45 de grade este de 27 de milimetri, iar la 90 de grade este de 45 de milimetri.
Circularul cu masa pentru lemn 600W, Detoolz DZ-C290 are urmatoarele avantaje :
•Este ideal pentru taierea precisa intr-un timp foarte scurt;
•Are masa de lucru ajustabila de la 0˚ la 45˚;
•Dotat cu ghidaj paralel pentru lucru precis;
•Tub evacuare aschii (conectare aspirator)
•Protectie lama;
•Este usor de transportat.
•Este ideal pentru taierea precisa intr-un timp foarte scurt;
•Are masa de lucru ajustabila de la 0˚ la 45˚;
•Dotat cu ghidaj paralel pentru lucru precis;
•Tub evacuare aschii (conectare aspirator)
•Protectie lama;
•Este usor de transportat.
| Brand | Detoolz |
| Adancime de taiere | 45mm la 90° ; 27mm la 45° |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Diametru disc | 200x16x2,4 mm |
| Dimensiuni masa | 500x335 mm |
| Frecventa | 50 Hz |
| Greutate neta | 10,8 kg |
| Nivelul presiunii acustice LpA | 94 dB (A) |
| Nivelul puterii sunetului LWA | 107 dB (A) |
| Putere KW/W | 600W |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Masina pentru taiat lemn |
| Turatie | 2950 rpm |
Manual de utilizare : Circular pentru lemn cu masa DZ-C290.pdf
DZ-C290
Fisa tehnica
- Putere KW/W
- 600W
- Nivelul presiunii acustice LpA
- 94 dB (A)
- Nivelul puterii sunetului LWA
- 107 dB (A)
- Turatie
- 2950 rpm
- Adancime de taiere
- 45mm la 90° ; 27mm la 45°
- Diametru disc
- 200x16x2,4 mm
- Dimensiuni masa
- 500x335 mm
- Greutate netă
- 10,8 kg
- Tip Produs
- Masina pentru taiat lemn
- brand
- Detoolz
- clasa de protectie
- IP20
- frecventa
- 50 Hz
- tensiune
- 230V
Referinte specifice











