[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina de tuns gazon, micul fermier, 1200w, latime de taiere 32cm, colector 30l
455,87 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
MF-TG1003-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
124.23 Lei x 4 rate |
Masina de tuns gazon Micul Fermier 1.2kW 32cm 30L este un produs robust, eficient, construit pentru tunderea ierbii. Aceasta masina de tuns iarba compacta, usor de manevrat, tunde gazoanele la perfectie. Motorul robust asigura o performanta de taiere fiabila, chiar si in situatii dificile, cum ar fi de-a lungul pantelor sau pe un teren accidentat.
Taie automat marginile in mod curat de-a lungul straturilor de flori si a gardurilor. Manerul asigura o pozitie a corpului sanatoasa si confortabila in timpul lucrului. Este adecvata pentru tunderea uniforma a gazoanelor si taierea ordonata a marginilor. Cu aceasta masina de tuns iarba veti petrece mai putin timp golind recipientul colector de iarba taiata datorita capacitatii de colectare de 30L.
Avantajele folosirii Masinii de tuns gazon Micul Fermier 1.2kW 32cm 30L:
• Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, rezistente pentru o durata de viata extinsa.
• Putere ridicata a motorului
• Produs cu raport pret/calitate excelent.
• Debit optim de aer pentru maximizare prindere fir iarba.
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate cos de colectare | 30 L |
| Dimensiune | 63x37x32cm |
| Frecventa | 50 Hz |
| Greutate neta | 8.43 kg |
| Inaltime de taiere | 25mm/45mm/65mm |
| Material | PP+GF15 |
| Nivel zgomot | LwA:96dB(A) LpA:79dB(A) |
| Putere KW/W | 1.2 kW |
| Tensiune | 230-240V~ |
| Tip motor | Cu perii |
| Trepte de reglare a inaltimii | 3 trepte |
| Turatie motor | 3600 RPM |
| Latime maxima de taiere | 32 cm |
Manual de utilizare : Masina tuns gazon MF 1.2kW 32cm 30L G01 MF-TG1003-S001-G01.pdf
MF-TG1003-S001-G01
Fisa tehnica
- Putere KW/W
- 1.2 kW
- Turatie motor
- 3600 rpm
- Inaltime de taiere
- 25mm/45mm/65mm
- Capacitate cos de colectare
- 30 L
- Trepte de reglare a inaltimii
- 3 trepte
- Latime maxima de taiere
- 32 cm
- Nivel zgomot
- LwA:96dB(A) LpA:79dB(A)
- Material
- PP+GF15
- Greutate netă
- 8.43 kg
- brand
- Micul Fermier
- frecventa
- 50 Hz
- tensiune
- 230-240V~
- dimensiune
- 63x37x32cm
Referinte specifice















