[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina profesionala de taiat placi ceram. 1000mm
588,52 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-C215
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
157.46 Lei x 4 rate |
Masina de taiat gresie si faianta 1000mm, Detoolz DZ-C215
-Recomandata pentru taieri liniare si in unghi.
-Opritori laterale cu gradaj milimetric.
-Brate laterale metalice pentru suportul placilor mari.
-Baza din otel prevazuta cu cauciuc antiderapant care asigura protectie impotriva deteriorarii placilor.
-Usor de lucrat, fixare rapida si taiere precisa.
-Maner de actionare din cauciuc ergonomic.
-Role taietoare integrate cu rulmenti.
Specificatii tehnice masina profesionala de taiat placi ceramice, 1000mm, Detoolz DZ-C215
• Grosimea maxima de taiere -16mm
• Lungimea maxima de lucru- 1000mm
• Grosimea metalului: 1,8mm
• Dimensiunea lamelor de schimb: : yg6x, 22 x 6 x 6mm
| Brand | Detoolz |
| Culoare | Albastru/Negru |
| Dimensiuni | 133 x 24 x 26cm |
| Greutate bruta | 19 |
| Greutate neta | 17 |
| Grosime taiere | 16 mm |
| Lungime taiere | 1000 mm |
| Material | Otel |
| Numar bucati/bax | 2 |
| Numar bucati/set | 1 |
| Tip produs | Masini manuale de taiat placi ceramice |
Manual de utilizare : DZ-C215 Masina PROFESIONALA de Taiat Placi CeramIce RO.pdf
DZ-C215
Fisa tehnica
- Numar bucati/bax
- 2
- Numar bucati/set
- 1
- Grosime taiere
- 16 mm
- Lungime taiere
- 1000 mm
- Material
- oţel
- Culoare
- Albastru/Negru
- Greutate netă
- 17
- Dimensiuni
- 133 x 24 x 26cm
- Tip Produs
- Masini manuale de taiat placi ceramice
- brand
- Detoolz
- greutate bruta
- 19
Referinte specifice





