[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina profesionala de taiat placi ceram. 600mm
437,68 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-C213
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
119.67 Lei x 4 rate |
Masina de taiat gresie si faianta 600mm, DZ-C213
- Maner robust care culiseaza pe ghidajul central cu ajutorul rulmentilor;
- Lame din carbura de tungsten (wolfram);
- Suport de taiere cu ansamblurulmenti cu bile;
- Usor de lucrat, fixare rapida si taiere precisa;
- Recomandat pentru taieri paralele si in unghi.
Specificatii tehnice DZ-C213
• Grosimea maxima de taiere -14mm
• Lungimea maxima de lucru- 600m
• Diametru tijei cromate – Ø20mm
• Grosimea metalului: 2,5mm
• Dimensiunea lamelor de schimb: 22 x 10,5 x 2mm
| Brand | Detoolz |
| Culoare | Albastru/Negru |
| Greutate bruta | 18kg |
| Greutate neta | 16kg |
| Grosime taiere | 14 mm |
| Lungime taiere | 600 mm |
| Material | Otel |
| Numar bucati/bax | 2 |
| Numar bucati/set | 1 |
| Tip produs | Masini manuale de taiat placi ceramice |
Manual de utilizare : DZ-C213 Masina PROFESIONALA de Taiat Placi CeramIce RO.pdf
DZ-C213
Fisa tehnica
- Numar bucati/bax
- 2
- Numar bucati/set
- 1
- Grosime taiere
- 14 mm
- Lungime taiere
- 600 mm
- Material
- oţel
- Culoare
- Albastru/Negru
- Greutate netă
- 16kg
- Tip Produs
- Masini manuale de taiat placi ceramice
- brand
- Detoolz
- greutate bruta
- 18kg
Referinte specifice





