3.489,49 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
52,74 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004117001
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Micro-comutator NVS 5 004117001
| Cod ETI | 004117001 |
| Descriere | NVS 5 |
| Denumire clasă | Micro-comutator |
| Tip accesorii | Comutator de semnal |
| Accesorii grup de produse | Soclu siguranțe fuzibile PK și PKI |
| Utilizare cu | Socluri pentru siguranțe PK și PKI |
| Greutatea produsului | 0.017 kg |
| Tarif vamal | 85365011 |
| Cantitate | 340 |
| Greutate | 0.017 kg |
| Cantitate. transport | 17680 |
| qty | 1 pcs |
| volume | 0.036 dm3 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.017 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85365011 |
004117001
202 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004117001
- Descriere
- NVS 5
- Greutatea produsului
- 0.017 kg
- Cantitate. transport
- 17680
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.017 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85365011
- Utilizare cu
- Socluri pentru siguranțe PK și PKI
- qty
- 1 pcs
- volume
- 0.036 dm3
- Tip accesorii
- Comutator de semnal
- Accesorii grup de produse
- Soclu siguranțe fuzibile PK și PKI
- Weight
- 0.017 kg
- Denumire clasă
- Micro-comutator
- Tarif vamal
- 85365011
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 340
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
386,51 lei
149,54 lei
983,20 lei
1.385,04 lei
200,64 lei












