[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
moara electrica 1000w/19000 rpm cu galeata plastic 25l
533,31 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-2451
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
143.63 Lei x 4 rate |
Moara electrica 1000W/19000 rpm cu galeata plastic 25L, Micul Fermier GF-2451
Domeniu de utilizare:
Destinat maruntirii cerealelor precum porumb, grau, seminte de floarea soarelui, ovaz sau orz in vederea obtineri amestecurilor de uruiala pentru pasari si animale, dar si pentru obtinerea zaharului.
Avantaje:
Pot fi usor mutate si transportate.
Se pot utilizata in diferite locatii, in functie de necesitati.
Volum mare de maruntire intr-un timp foarte scurt.
Continut pachet:
Site de 2mm, 3mm, 4mm, 6mm, 8mm;
Manual de utilizare;
Echipament.
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate de lucru (kg/h) | 60-80 kg/h |
| Diametru cuva alimentare | 255 mm |
| Dimensiuni | 360x360x540 mm |
| Frecventa | 50 Hz |
| Greutata bruta | 7.3 kg |
| Greutate neta | 6 kg |
| Inaltime cuva alimentare | 230 mm |
| Intrerupator ON/OFF | Da |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Material | Polipropilena |
| Material lame de taiere | Metal |
| Nivel zgomot | 60-70 dB |
| Numar bucati/bax | 1 |
| Numar cutite | 1 |
| Protectie suprasarcina | Da |
| Putere KW/W | 1000 W |
| Recipient colectare | Da |
| Tensiune | 230 V |
| Tip produs | Moara electrica cu galeata plastic |
| Tipuri de site compatibile | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm |
| Turatie motor (rpm) | 19000 rpm |
| Volum spatiu colectare | 25 l |
Manual de utilizare : GF-2451 Moara electrica cu galeata.pdf
GF-2451
Fisa tehnica
- Putere KW/W
- 1000 W
- Volum spatiu colectare
- 25 l
- Tipuri de site compatibile
- 2 mm, 3 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm
- Recipient colectare
- Da
- Numar cutite
- 1
- Material lame de taiere
- Metal
- Intrerupator ON/OFF
- Da
- Inaltime cuva alimentare
- 230 mm
- Diametru cuva alimentare
- 255 mm
- Capacitate de lucru (kg/h)
- 60-80 kg/h
- Turatie motor (rpm)
- 19000 rpm
- Greutata bruta
- 7.3 kg
- Numar bucati/bax
- 1
- Protectie suprasarcina
- Da
- Nivel zgomot
- 60-70 dB
- Material
- polipropilena
- Greutate netă
- 6 kg
- Dimensiuni
- 360x360x540 mm
- Lungime cablu
- 1.5 m
- Tip Produs
- Moara electrica cu galeata plastic
- brand
- Micul Fermier
- frecventa
- 50 Hz
- tensiune
- 230 V
Referinte specifice








