[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
moara electrica 1300w/19000 rpm cu galeata plastic 60l
702,90 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-2453
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
186.11 Lei x 4 rate |
Moara electrica 1300W/19000 rpm cu galeata plastic 60L, Micul Fermier GF-2453
Domeniu de utilizare:
Destinat maruntirii cerealelor precum porumb, grau, seminte de floarea soarelui, ovaz sau orz in vederea obtineri amestecurilor de uruiala pentru pasari si animale, dar si pentru obtinerea zaharului.
Avantaje:
Pot fi usor mutate si transportate.
Se pot utilizata in diferite locatii, in functie de necesitati.
Volum mare de maruntire intr-un timp foarte scurt.
Continut pachet:
Site de 2mm, 3mm, 4mm, 6mm, 8mm;
Manual de utilizare;
Echipament.
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate de lucru (kg/h) | 70-100 kg/h |
| Diametru cuva alimentare | 340 mm |
| Inaltime cuva alimentare | 350 mm |
| Intrerupator ON/OFF | Da |
| Lungime cablu | 1.5 mm |
| Material lame de taiere | Metal |
| Numar cutite | 1 |
| Protectie suprasarcina | Da |
| Recipient colectare | Da |
| Tip produs | Moara electrica cu galeata plastic |
| Tipuri de site compatibile | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm |
| Turatie motor (rpm) | 19000 rpm |
| Volum spatiu colectare | 60 l |
Manual de utilizare : GF-2453 Moara electrica cu galeata.pdf
GF-2453
Fisa tehnica
- Turatie motor (rpm)
- 19000 rpm
- Capacitate de lucru (kg/h)
- 70-100 kg/h
- Diametru cuva alimentare
- 340 mm
- Inaltime cuva alimentare
- 350 mm
- Intrerupator ON/OFF
- Da
- Material lame de taiere
- Metal
- Numar cutite
- 1
- Recipient colectare
- Da
- Tipuri de site compatibile
- 2 mm, 3 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm
- Volum spatiu colectare
- 60 l
- Protectie suprasarcina
- Da
- Lungime cablu
- 1.5 mm
- Tip Produs
- Moara electrica cu galeata plastic
- brand
- Micul Fermier
Referinte specifice












