[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Motocoasa benzina 51.7cc euro v
822,96 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-M100
Stoc epuizatMotocoasa 2T benzina, euro V, 1.9 CP, 1.4 Kw, 51.7 CC, Detoolz DZ-M100 este un instrument robust și eficient pentru tăierea ierbii, buruienilor, arbustilor și tufișurilor pe terenuri ierboase, în zonele de câmpie și deal, pentru amenajări peisagistice sau în exploatări forestiere. Este construită din materiale de înaltă calitate, are un motor durabil și oferă performanță înaltă și vibratii scazute datorita sistemului de amortizare. Continutul coletului include: motocositoare, lama C8, cutter din nilon A3, recipient gradat, centura B3, kit accesorii montaj și manual de utilizare. Produsul are un raport preț/calitate excelent.
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
216.19 Lei x 4 rate |
Motocoasa 2T benzina, euro V, 1.9 CP, 1.4 Kw, 51.7 CC, Detoolz DZ-M100 este un produs robust, eficient construit pentru a efectua operatii de taiere pe terenuri ierboase, poate fi folosita la cosit, in zonele de campie si deal, pentru amenajari peisagistice sau in exploatatii forestiere pentru taierea ierbii, buruienilor, arbustilor, tufisurilor.
Motocoasa 2T benzina, euro V, 1.9 CP, 1.4 Kw, 51.7 CC, Detoolz DZ-M100, are urmatoarele caracteristici:
• Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, rezistente pentru o durata de viata extinsa;
• Construita durabil si robust pentru lucru puternic si indelungat;
• Motorul este construit pentru durabilitate;
• Vibratii scazute datorita sistemului de amortizare
• Maner dublu in forma de U cu elemente de comanda
• Putere ridicata a produsului, configuratie la nivel industrial, performanta in utilizare foarte buna;
• Produs cu raport pret/calitate excelent;
Continut colet motocositoarea 2T benzina, euro V, 1.9 CP, 1.4 Kw, 51.7 CC, Detoolz DZ-M100:
• Motocositoare Detoolz DZ-M100;
• Lama C8;
• Cutter din nilon A3;
• Recipient gradat;
• Centura B3;
• Kit accesorii montaj;
• Manual de utilizare.
• Manual de utilizare.
| Brand | Detoolz |
| Capacitate cilindrica | 51.7 CC |
| Carburant | Benzina euro V |
| Carburator | YINLONG |
| Diametru cilindru | 44 mm |
| Diametru de taiere | 420mm cutter din nilon, 250mm lama |
| Diametru tija | 28 mm |
| Dimensiune | 165x10x11 cm; 30x23x33 cm |
| Greutata bruta | 9.3 kg |
| Greutate neta | 7.6 kg |
| Lungime tija | 1500 mm |
| Material | Material corp(plastic+elemente dure) |
| Putere CP | 1.9 CP |
| Putere KW/W | 1.4 kW |
| Raport compresie | 25:1 |
| Rezervor combustibil | 1100 ml |
| Sistem de aprindere | TCI(Transistor Controlled Ignition) |
| Sistem pornire | La sfoara |
| Tija | 8 mm |
| Tip motor | 2 timpi, monocilindru, racit cu aer |
| Tip produs | Motocoasa |
| Tip tija | Modulara(2 tronsoane) |
| Turatie la relanti (rpm) | 2800 - 3200 rpm |
| Turatie motor | 6500 rpm |
| UM/bax | 1 buc |
Manual de utilizare : DZ-M100_ DZ-M101 2T Motocositoare RO_.pdf
DZ-M100
Fisa tehnica
- Diametru cilindru
- 44 mm
- Turatie motor
- 6500 rpm
- Turatie la relanti (rpm)
- 2800 - 3200 rpm
- Tip tija
- Modulara(2 tronsoane)
- Tija
- 8 mm
- Sistem pornire
- La sfoara
- Sistem de aprindere
- TCI(Transistor Controlled Ignition)
- Rezervor combustibil
- 1100 ml
- Raport compresie
- 25:1
- Lungime tija
- 1500 mm
- Diametru tija
- 28 mm
- Diametru de taiere
- 420mm cutter din nilon, 250mm lama
- Carburator
- YINLONG
- Carburant
- Benzina euro V
- Capacitate cilindrica
- 51.7 CC
- UM/bax
- 1 buc
- Greutata bruta
- 9.3 kg
- Putere KW/W
- 1.4 kW
- Putere CP
- 1.9 CP
- Material
- Material corp(plastic+elemente dure)
- Greutate netă
- 7.6 kg
- Tip Produs
- Motocoasa
- brand
- Detoolz
- dimensiune
- 165x10x11 cm; 30x23x33 cm
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
177,58 lei
480,61 lei
600,79 lei























