[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
motocositoare micul fermier 2.5cp, 52cc, motor benzina 2t, pornire rapida, 3 accesorii, tija 28mm
499,55 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
MF-MC1003-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
135.17 Lei x 4 rate |
Motocositoare 2.5CP, 52CC, motor benzina 2T, pornire rapida, 3 accesorii, tija 28mm MF-MC1003-G01 este produs de calitate ce utilizeaza cele mai performate tehnologii pentru rezultate apropiate de modele profesionale folosite in regim industrial. Motorul acestei motocositoare are o constructie robusta si este bazat pe o tehnologie ce reduce nivelul de emisii si consumul de carburant.
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate cilindrica | 52 CC |
| Capacitate rezervor combustibil | 1200ml |
| Diametru AX | 8mm |
| Diametru de taiere | 254/420 |
| Diametru tija | 28mm |
| Dimensiune | 31*23*36cm |
| Greutate neta | 6.2 kg |
| Lungime tija | 1.5m |
| Nesiguranta K | 2.5dB(A) |
| Nivelul presiunii acustice LwA | 109.86dB(A) |
| Nivelul presiunii sonore LpA | 92.7dB(A) |
| Putere CP | 2.5 CP |
| Racire | Cu aer |
| Sistem de aprindere | CDI |
| Sistem pornire | Easy Start |
| Tip combustibil | Benzina+Ulei 2T |
| Tip motor | 2T, monocilindru, racit cu aer |
| Turatie | 9000+/-500 |
| Turatie la relanti (rpm) | 9000+/-500 |
Manual de utilizare : MF-MC1003-G01 Motocoasa 52cc.pdf
MF-MC1003-G01
Fisa tehnica
- Sistem de aprindere
- CDI
- Tip combustibil
- Benzina+Ulei 2T
- Nesiguranta K
- 2.5dB(A)
- Nivelul presiunii sonore LpA
- 92.7dB(A)
- Nivelul presiunii acustice LwA
- 109.86dB(A)
- Capacitate rezervor combustibil
- 1200ml
- Turatie la relanti (rpm)
- 9000+/-500
- Sistem pornire
- Easy Start
- Lungime tija
- 1.5m
- Diametru tija
- 28mm
- Diametru de taiere
- 254/420
- Capacitate cilindrica
- 52 CC
- Turatie
- 9000+/-500
- Putere CP
- 2.5 CP
- Greutate netă
- 6.2 kg
- brand
- Micul Fermier
- dimensiune
- 31*23*36cm
- Diametru AX
- 8mm
- racire
- Cu aer
Referinte specifice











