[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
motocositoare pe benzina cu roti micul fermier, 2t, pornire rapida, 3 accesorii
705,74 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
0
0
MF-MC1004-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
186.82 Lei x 4 rate |
Motocositoare pe benzina cu roti Micul Fermier, 2T, pornire rapida, 3 accesorii
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate cilindrica | 52 CC |
| Capacitate rezervor combustibil | 1.2L |
| Combustibil | Benzina+Ulei 2T |
| Diametru AX | 8mm / 9T |
| Diametru de taiere | 255mm |
| Diametru de taiere | 255 mm |
| Diametru tija | 28mm |
| Dimensiune | 57 x 47 x 30 |
| Dimensiune roti | 12'' |
| Greutata bruta | 15.2 kg |
| Greutate neta | 14.5 Kg |
| Lungime tija | 530 mm |
| Nivel zgomot | 113dB |
| Putere CP | 4 CP |
| Racire | Cu aer |
| Rotatii / Min | 9500 RPM |
| Sistem de aprindere | Electronic |
| Sistem pornire | Easy Start |
| Tip combustibil | Benzina + Ulei 2T |
| Tip motor | 2T |
| Tip tija | 9T |
| Turatie | 9500 RPM |
| Turatie ralanti | 2800-3200 RPM |
Manual de utilizare : MF-MC1004-S001-G01 Motocositoare Micul Fermier 4CP 52CC Benzina 2T cu roti_ pornire rapida si 3 accesorii.pdf
MF-MC1004-S001-G01
Fisa tehnica
- Diametru de taiere
- 255 mm
255mm - Tip combustibil
- Benzina + Ulei 2T
- Turatie ralanti
- 2800-3200 RPM
- Dimensiune roti
- 12''
- Capacitate rezervor combustibil
- 1.2L
- Tip tija
- 9T
- Sistem pornire
- Easy Start
- Sistem de aprindere
- Electronic
- Lungime tija
- 530 mm
- Diametru tija
- 28mm
- Capacitate cilindrica
- 52 CC
- Rotatii / Min
- 9500 RPM
- Turatie
- 9500 rpm
- Greutata bruta
- 15.2 kg
- Putere CP
- 4 CP
- Combustibil
- Benzina+Ulei 2T
- Nivel zgomot
- 113dB
- Greutate netă
- 14.5 Kg
- brand
- Micul Fermier
- dimensiune
- 57 x 47 x 30
- Diametru AX
- 8mm / 9T
- racire
- Cu aer
Referinte specifice

















