[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
motopompa micul fermier 13cp 389cc, benzina 4t, racord 2.5", debit 40000l/h
2.306,27 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
76-GF-2049-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
139.41 Lei x 24 rate |
Motopompa de presiune înaltă pe benzină este un produs robust, eficient și fiabil ce necesită o întreținere minimală, cu un consum redus de ulei și benzină.
Constructiv acestă motopompă este acționată de un un motor pe benzină în patru timpi de tip OHV( răcit cu aer și cu un singur cilindru, cu arbore orizontal) o pompa de absorbtie a apei și un sorb.
| Brand | Micul Fermier |
| Adancime maxima | 7m |
| Capacitate cilindrica | 389 CC |
| Capacitate rezervor | 6.5L |
| Combustibil | Benzina fara plumb |
| Debit maxim | 40.000l/h |
| Diametru de refulare | 2 ½" |
| Diametru stut aspiratie (inch) | 3"(80mm) |
| Dimensiune | 630x460x530mm |
| Greutata bruta | 48 kg |
| Greutate neta | 47 kg |
| Inaltime de pompare | 70m |
| Nivel zgomot | 105 dB LwA |
| Pornire | Manuala - la sfoara |
| Putere CP | 13 CP |
| Raport compresie | 8:1 |
| Sistem aprindere | TCI(Transistor Controlled Ignition) |
| Sistem racire | Aer fortat |
| Tip motor | 4T, monocilindru, OHV răcit cu aer |
| Turatie | 3600 RPM |
Manual de utilizare : GF-2048-S001-G02_ GF-2049-S001-G01 Motopompe benzina RO_.pdf
76-GF-2049-S001-G01
Fisa tehnica
- Greutata bruta
- 48 kg
- Sistem racire
- Aer fortat
- Diametru stut aspiratie (inch)
- 3"(80mm)
- Sistem aprindere
- TCI(Transistor Controlled Ignition)
- Capacitate rezervor
- 6.5L
- Pornire
- Manuala - la sfoara
- Raport compresie
- 8:1
- Capacitate cilindrica
- 389 CC
- Turatie
- 3600 RPM
- Diametru de refulare
- 2 ½"
- Putere CP
- 13 CP
- Inaltime de pompare
- 70m
- Debit maxim
- 40.000l/h
- Combustibil
- Benzina fara plumb
- Nivel zgomot
- 105 dB LwA
- Greutate netă
- 47 kg
- brand
- Micul Fermier
- dimensiune
- 630x460x530mm
- adancime maxima
- 7m
Referinte specifice

















