[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
operator motor nbs-mo 400-630af ac220/230v 3p 004673232
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 22.02 kg |
| Cantitate | 6 |
| Denumire clasă | Operator motor |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004673232 |
| Descriere | NBS-MO 400-630AF AC220/230V 3P |
| Cantitate. transport | 186 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | NBS 400-630AF |
| Accesorii funcționale | Motor operator MO AC220/230V |
004673232
14 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004673232
- Descriere
- NBS-MO 400-630AF AC220/230V 3P
- Cantitate. transport
- 186
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- NBS 400-630AF
- Accesorii funcționale
- Motor operator MO AC220/230V
- Weight
- 22.02 kg
- Denumire clasă
- Operator motor
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 6
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
257,02 lei
1.212,40 lei
269,21 lei
151,09 lei











