[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
657,50 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
3
3
WEL.ROBUST-05C
Stoc epuizat| Producător | WELLER |
| Tip ciocan de lipit | cu transformator |
| Putere ciocan de lipit | 250 W |
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
174.74 Lei x 4 rate |
| Producător | WELLER |
| Tip ciocan de lipit | cu transformator |
| Putere ciocan de lipit | 250 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Greutate ciocan de lipit | 1,83 kg |
| Caracteristici | vârf Longlife; iluminare zonă lucru; întrerupător |
| Echipament | vârf de lipit WEL.6150 |
| Simbol | Descriere articol |
|---|---|
| WEL.ROBUST-05C | Ciocan de lipit:cu transformator;250W;230V |
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:
8 alte produse in aceeasi categorie:
103,53 lei
50,55 lei
2,69 lei



















