[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Pompa apa submersibila QDX-16M 0,37kW fara plutitor MF
317,82 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
0
0
GF-0703
Stoc epuizatPompa apa submersibila QDX-16M 0,37kW fara plutitor MF
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
89.64 Lei x 4 rate |
Pompa submersibila de calitate superioara Micul fermier QDX, 16m, 370W, GF-0703 este ideala pentru scoaterea apei din piscine si fantani, pentru irigatii gradini, evacuarea apei din subsoluri inundate, chiuvete, rezervoare, bai etc.
Rata de pompare asigura un debit ridicat si stabil, la inaltimi medii (16m).
Pompele pentru apa curata Micul Fermier sunt realizate in intregime din materiale non-corozive si rezistente la uzura.
Utilizare pompa apa submersibila QDX-16M, 0,37kW, fara plutitor, Micul Fermier GF-0703:
•Pompa submersibila este cea mai larg utilizata pentru alimentarea cu apa, sala de mese si cladiri inalte; pentru irigarea terenurilor agricole; pentru alimentarea cu apa si canalizare
•Pompa apa submersibila QDX-16M, 0,37kW, fara plutitor, Micul Fermier GF-0703 este destinata pomparii apei la o temperatura maxima de 35 °C. Acest aparat nu va fi folosit pentru alte fluide, in nici un caz pentru combustibili pentru motoare, detergenti sau alte produse chimice! Montarea acestui aparat intr-un put confera siguranta contra inundatiilor. Acesta isi gaseste insa utilitatea si acolo unde apa este repompata, de ex. in gospodarii, gradinarit si in multe alte domenii. Aparatul nu se va folosi niciodata pentru exploatarea piscinelor de inot!
ATENTIE! Nu recomandam utilizarea acestei pompe submersibile la scoaterea apelor murdare, cu nisip, namol, pietris.
| Brand | Micul Fermier |
| Debit maxim | 1080 |
| Diametru de refulare | 1 tol |
| Frecventa nominala | 50 Hz |
| Inaltime de pompare | 16 m |
| Lungime cablu alimentare (m) | 7 m |
| Numar bucati/bax | 1 |
| Numar bucati/set | 1 |
| Putere KW/W | 0.37 KW |
| Puterea consumata (W) | 0.50 CP |
| Temperatura maxima (°C) | 35 |
| Tensiune nominala | 230 V |
| Tip produs | Pompe submersibile apa curata |
Manual de utilizare : Pompa submersibila GF-0703_ GF-0704.pdf
GF-0703
Fisa tehnica
- Numar bucati/bax
- 1
- Numar bucati/set
- 1
- Debit maxim
- 1080
- Inaltime de pompare
- 16 m
- Lungime cablu alimentare (m)
- 7 m
- Putere KW/W
- 0.37 KW
- Puterea consumata (W)
- 0.50 CP
- Diametru de refulare
- 1 tol
- Frecvența nominală
- 50 Hz
- Tip Produs
- Pompe submersibile apa curata
- brand
- Micul Fermier
- tensiune nominala
- 230 V
- Temperatura maxima (°C)
- 35
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
38,33 lei
1.099,01 lei
338,53 lei423,16 lei





















